Jussi Mäntynen gips skulptur
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
JUSSI MÄNTYNEN (Finland, 1886-1978): Björn, signerad och daterad J. Mäntynen 1928, gips, höjd 38 cm
Kuntoraportti
Gulnader
480889
Päivämäärä:
2017-09-04