Jussi Mäntynen gips skulptur

Jussi Mäntynen gips skulptur
Jussi Mäntynen gips skulptur
Jussi Mäntynen gips skulptur
Jussi Mäntynen gips skulptur
Jussi Mäntynen gips skulptur
Jussi Mäntynen gips skulptur

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

JUSSI MÄNTYNEN (Finland, 1886-1978): Björn, signerad och daterad J. Mäntynen 1928, gips, höjd 38 cm

Kuntoraportti

Gulnader

480889

Päivämäärä:

2017-09-04