Theodor Glasell akvarell

Theodor Glasell akvarell
Theodor Glasell akvarell
Theodor Glasell akvarell
Theodor Glasell akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

THEODOR GLASELL (1874-1957): Motiv med stuga, signerad och daterad TH Glasell -20, akvarell, 35x25 cm

480895

2017-09-01