Saltkar Rörstrand

Saltkar Rörstrand
Saltkar Rörstrand
Saltkar Rörstrand
Saltkar Rörstrand
Saltkar Rörstrand
Saltkar Rörstrand
Saltkar Rörstrand
Saltkar Rörstrand
Saltkar Rörstrand
Saltkar Rörstrand

Klubbat för:

1 300 SEK

1 000 SEK

SALTKAR, Rörstrand, tidigt 1900-tal, flintgods, föreställande två tomtar hållandes saltkaren

krackelelyr, kantnagg

480896

2017-09-04