Bläckhorn empire

Bläckhorn empire
Bläckhorn empire
Bläckhorn empire
Bläckhorn empire
Bläckhorn empire
Bläckhorn empire

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BLÄCKHORN, empire, 1800-talets första del, brännförgylld och mörkpatinerad brons, lock med kvinna, höjd ca 13,5 cm

Slitage, insats saknas

480915

2017-09-04