Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BLÄCKHORN, empire, 1800-talets första del, brännförgylld och mörkpatinerad brons, lock med kvinna, höjd ca 13,5 cm
Slitage, insats saknas
480915
2017-09-04
Gör en kostnadsfri värdering här