Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NILS LANDBERG, vas, glas, Orrefors, signerade och numrerade 4130-220, höjd ca 13 cm, BREVPRESSAR, 2 st, varm den största signerad Sigurd Persson Transjö -93 R, diameter ca 10 cm
480928
2017-09-04
Gör en kostnadsfri värdering här