Design Nils Landberg och Sigurd Persson

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NILS LANDBERG, vas, glas, Orrefors, signerade och numrerade 4130-220, höjd ca 13 cm, BREVPRESSAR, 2 st, varm den största signerad Sigurd Persson Transjö -93 R, diameter ca 10 cm

480928

2017-09-04