Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
CONNY BURMAN (1831-1912): "Dalarö", signerad Conny Burman, akvarell, ca 18x27 cm
Zustandsbeschreibung
Fläck
480944
2017-09-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner