Conny Burman

Conny Burman
Conny Burman
Conny Burman
Conny Burman

Klubbat för:

1 700 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

CONNY BURMAN (1831-1912): "Dalarö", signerad Conny Burman, akvarell, ca 18x27 cm

Zustandsbeschreibung

Fläck

480944

2017-09-04