Design Tapio Wirkkala och Kaj Frank
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAPIO WIRKKALA, vas, Iittala, Finland, dekor av luftbubblor, signerad TAPIO WIRKKALA IITTALA, höjd 10 cm, KAJ FRANK, Nuutajärvi Notsjö, midnattsblått glas, signerad och daterad -62, höjd ca 12 cm
480952
2017-09-04