Design Tapio Wirkkala och Kaj Frank

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAPIO WIRKKALA, vas, Iittala, Finland, dekor av luftbubblor, signerad TAPIO WIRKKALA IITTALA, höjd 10 cm, KAJ FRANK, Nuutajärvi Notsjö, midnattsblått glas, signerad och daterad -62, höjd ca 12 cm

480952

2017-09-04