Sängar gustaviansk stil
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÄNGAR, 1 par, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, med resårbottnar, träskuren dekor bemålad i guld resp silver, bädddmått ca 183x70, 194x81 cm
Behållningen går till Läkarmissionen.
Senare bemålning, ytskador
480956
2017-09-01