Sängar gustaviansk stil

Sängar gustaviansk stil
Sängar gustaviansk stil
Sängar gustaviansk stil
Sängar gustaviansk stil
Sängar gustaviansk stil
Sängar gustaviansk stil
Sängar gustaviansk stil
Sängar gustaviansk stil
Sängar gustaviansk stil
Sängar gustaviansk stil
Sängar gustaviansk stil
Sängar gustaviansk stil
Sängar gustaviansk stil
Sängar gustaviansk stil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄNGAR, 1 par, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, med resårbottnar, träskuren dekor bemålad i guld resp silver, bädddmått ca 183x70, 194x81 cm

Behållningen går till Läkarmissionen.

Senare bemålning, ytskador

480956

2017-09-01