Design Stig Lindberg fat

Design Stig Lindberg fat
Design Stig Lindberg fat
Design Stig Lindberg fat
Design Stig Lindberg fat
Design Stig Lindberg fat
Design Stig Lindberg fat
Design Stig Lindberg fat
Design Stig Lindberg fat
Design Stig Lindberg fat
Design Stig Lindberg fat

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982), fat, "Domino", 2 st, stengods, Gustavsberg, svart- och vitglaserat i geometriskt mönster, stämpelsignerad Gustavsberg Stig L Domino modell 12, 15x15 cm, samt ett fat "Karneval", stengods, ca 20x20 cm

Karneval med kantnagg

480957

2017-09-04