Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
VINKOPPAR, 3 st, FAT, 2 st, SKÅLFAT, 2 st, porslin, Kina, 18/1900-tal, dekor i underglasyrblått, kopparnas höjd ca 4, fatens diameter 15-19-27 cm
skador
480965
2017-09-04