Carl Malmsten matgrupp
2017-09-01
480987
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL MALMSTEN, matgrupp, "Herrgården", brännmärkt Bodafors, matbord med iläggsskivor, höjd 74, 130x100 cm, 6 stolar, sitthöjd 42 cm, två iläggsskivor utan sarg vardera ca 55 cm
slitage, skador