Matsalsgrupp i barockstil

Matsalsgrupp i barockstil
Matsalsgrupp i barockstil
Matsalsgrupp i barockstil
Matsalsgrupp i barockstil
Matsalsgrupp i barockstil
Matsalsgrupp i barockstil
Matsalsgrupp i barockstil
Matsalsgrupp i barockstil
Matsalsgrupp i barockstil
Matsalsgrupp i barockstil
Matsalsgrupp i barockstil
Matsalsgrupp i barockstil
Matsalsgrupp i barockstil
Matsalsgrupp i barockstil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSALSGRUPP, 1900-talets mitt, barockstil, 15 delar, Thure Karlsson Snickare Mariefred, bestående av matbord, 12 stolar, 1 par karmstolar, bonad ek, pärlspikning, svaravade ben, etikettmärkta, bordets höjd 77, 150x115, 4 st iläggskivor 60x115, sitthöjd 45-47 cm

Bruksslitage

481018

2017-09-01