Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 1900-talets mitt, barockstil, 3 delat, Thure Karlsson Snickare Mariefred, bonad ek, svarvade dekorelement, invändigt med hyllplan, höjd 213, 178,5x78 cm
Bruksslitage
481020
2017-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här