Skåp i barockstil

Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1900-talets mitt, barockstil, 3 delat, Thure Karlsson Snickare Mariefred, bonad ek, svarvade dekorelement, invändigt med hyllplan, höjd 213, 178,5x78 cm

Bruksslitage

481020

2017-09-01