Sidobord mässing glas

Sidobord mässing glas
Sidobord mässing glas
Sidobord mässing glas
Sidobord mässing glas
Sidobord mässing glas
Sidobord mässing glas
Sidobord mässing glas
Sidobord mässing glas
Sidobord mässing glas
Sidobord mässing glas

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDOBORD, 1 par, samtida, mässing, rökfärgad glasskiva, höjd 45, 70x48 cm vardera

Bruksslitage, repor

481026

2017-09-01