Bockbord 1800-tal

Bockbord 1800-tal
Bockbord 1800-tal
Bockbord 1800-tal
Bockbord 1800-tal
Bockbord 1800-tal
Bockbord 1800-tal
Bockbord 1800-tal
Bockbord 1800-tal
Bockbord 1800-tal
Bockbord 1800-tal
Bockbord 1800-tal
Bockbord 1800-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOCKBORD med två iläggsskivor, daterad 1805, betsat furu, höjd 77, 138x87, iläggskivorna vardera 45 cm

slitage, ytskador,

481061

2017-09-01