Damarbetsbord i rokokostil

Damarbetsbord i rokokostil
Damarbetsbord i rokokostil
Damarbetsbord i rokokostil
Damarbetsbord i rokokostil
Damarbetsbord i rokokostil
Damarbetsbord i rokokostil
Damarbetsbord i rokokostil
Damarbetsbord i rokokostil
Damarbetsbord i rokokostil
Damarbetsbord i rokokostil
Damarbetsbord i rokokostil
Damarbetsbord i rokokostil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DAMARBETSBORD, rokokostil, med intarsia, höjd ca 72, 40x57 cm

smärre fanerskador, nyckel saknas, ben med bräckage

481075

2017-09-01