Flaskschatull

Flaskschatull
Flaskschatull
Flaskschatull
Flaskschatull
Flaskschatull
Flaskschatull
Flaskschatull
Flaskschatull

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLASKSCHATULL, omrking 1800, schatull med fanér i björk, 4 st flaskor med propp, slipat glas samt två med kasad dekor, höjd ca 25, 24x14 cm

Slitage, skador

481076

2017-09-01