Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FLASKSCHATULL, omrking 1800, schatull med fanér i björk, 4 st flaskor med propp, slipat glas samt två med kasad dekor, höjd ca 25, 24x14 cm
Slitage, skador
481076
2017-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här