Benno Arzt oljemålning

Benno Arzt oljemålning
Benno Arzt oljemålning
Benno Arzt oljemålning
Benno Arzt oljemålning
Benno Arzt oljemålning
Benno Arzt oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BENNO ARZT (född 1941): "Africano", signerad och daterad Benno Arzt 2013, akryl på duk, ca 100x130 cm

481088

2017-09-02