Piet Mondrian efter serigrafi

Piet Mondrian efter serigrafi
Piet Mondrian efter serigrafi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIET MONDRIAN, efter, komposition, osignerad, onumrerad, serigrafi, motivmått ca 62 x 62 cm

Glas med liten spricka

481090

2017-09-02