Karmstol 1800-tal

Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARMSTOL, 1800-tal, empirestil, fanérad i mahogny, läderklädd sits, pärlspikad, sitthöjd ca 48 cm

Smärre ytskador och slitage

481104

2017-09-02