Öronlappsfåtölj

Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, klädsel i Josef Franks "Anakreon", främre svängda ben, björk, sitthöjd ca 41 cm

Klädsel med slitage o fläckar

481109

2017-09-02