Elisabet Jansson färglitografi
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
ELISABETH JANSSON (född 1950): Röd klänning, signerad Elisabeth Jansson, EA, färglitografi, 42x31 cm
Kuntoraportti
481113
Päivämäärä:
2017-09-02