Elisabet Jansson färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

ELISABETH JANSSON (född 1950): Röd klänning, signerad Elisabeth Jansson, EA, färglitografi, 42x31 cm

Kuntoraportti

481113

Päivämäärä:

2017-09-02