Skrivbordsstol jugend

Skrivbordsstol jugend
Skrivbordsstol jugend
Skrivbordsstol jugend
Skrivbordsstol jugend
Skrivbordsstol jugend
Skrivbordsstol jugend
Skrivbordsstol jugend
Skrivbordsstol jugend
Skrivbordsstol jugend
Skrivbordsstol jugend
Skrivbordsstol jugend
Skrivbordsstol jugend

Klubbat för:

700 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets början, jugend, delvis ek, höj- och sänkbar

Kuntoraportti

Sitsen med spricka, ytslitage

481117

Päivämäärä:

2017-09-02