Skrivbordsstol jugend
Klubbat för:
700 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets början, jugend, delvis ek, höj- och sänkbar
Kuntoraportti
Sitsen med spricka, ytslitage
481117
Päivämäärä:
2017-09-02