Bengt Lindström litografier

Bengt Lindström litografier
Bengt Lindström litografier

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): (2) Figurkompositioner, signerade, 149/200 resp. 92/100, färglitografier, 30x24 cm vardera

481125

2017-09-02