Märklin ånglok spår 1

Märklin ånglok spår 1
Märklin ånglok spår 1
Märklin ånglok spår 1
Märklin ånglok spår 1
Märklin ånglok spår 1
Märklin ånglok spår 1
Märklin ånglok spår 1
Märklin ånglok spår 1

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÄRKLIN ÅNGLOK 5746, spår 1, 1980/90-tal, fabriksförpackning med figurer och tillbehör medföljer

Nyskick, förpackningen med slitage

481126

2017-09-06