Satsbord
Valmis
2017-09-02
481127
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
SATSBORD, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, fanérat i idegran, höjd ca 56, 57x44 cm (det stora bordet)
Bruksslitage