Sigvard Bernadotte komposition

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SIGVARD BERNADOTTE (1907-2002): "Hyacinter II", färgkrita på papper, signerad och daterad Sigvard Bernadotte 93 samt 94, ca 32x25,5 cm

481133

2017-09-02