Sigvard Bernadotte komposition
2017-09-02
481133
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SIGVARD BERNADOTTE (1907-2002): "Hyacinter II", färgkrita på papper, signerad och daterad Sigvard Bernadotte 93 samt 94, ca 32x25,5 cm