Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SIGVARD BERNADOTTE (1907-2002): "Hyacinter II", färgkrita på papper, signerad och daterad Sigvard Bernadotte 93 samt 94, ca 32x25,5 cm
481133
2017-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här