Fåtölj Knolls Moderna Fåtöljer

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNOLLS MODERNA FÅTÖLJER, fåtölj, 1900-talets mitt, betsad bok, rygg i rotting, lös sittdyna, skyltmärkt Knolls Moderna Fåtöljer, höjd ca 85, sitthöjd 30 cm

Sittdyna med torkad stoppning, ytskador

481140

2017-09-02