Ishink 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ISHINK, "Daydream", 1900-talets andra hälft, Australien, rödlackerad aluminium, handtag i mässing, i form av äpple, botten märkt Daydream, produktion / Made in Australia, höjd ca 24 cm

Smärre repor och bucklor

481147

2017-09-02