Schatull med bestick
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SCHATULL, med bestick, 115 dlr, på benställning, 1900-talets mitt, teakfaner, underrede i betsad bok, etikettmärkt "Stig-bolaget Malmö", innehållande 115 delar bestick i förkromat stål och plast märkta ASNI Denmark, höjd ca 68, 55,5 x 44 cm
Bruksslitage, enstaka bestick med skada
481165
2017-09-02