Bordsuppsats
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDSUPPSATS, 3 dlr., 1900-talets början, patinerad zink, sockel i sten, bestående av 2 urnor och bordspendyl, urtavla märkt Jay London & Paris, pendylens höjd ca 43 cm, nyckel medföljer
En urna med sned lockknopp, bordspendylen saknar pendel, förgyllningen delvis borta
481217
2017-09-02