Bordsuppsats

Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats

Klubbat för:

2 600 SEK

2 500 SEK

BORDSUPPSATS, 3 dlr., 1900-talets början, patinerad zink, sockel i sten, bestående av 2 urnor och bordspendyl, urtavla märkt Jay London & Paris, pendylens höjd ca 43 cm, nyckel medföljer

En urna med sned lockknopp, bordspendylen saknar pendel, förgyllningen delvis borta

481217

2017-09-02