Jan Naliwajko oljemålning
2017-09-02
481250
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JAN NALIWAJKO (född 1939): Porträtt, signerad och daterad atergo J Naliwajko 1969, olja på duk, ca 36x28 cm