Sista nattvarden relief

Sista nattvarden relief
Sista nattvarden relief
Sista nattvarden relief
Sista nattvarden relief
Sista nattvarden relief
Sista nattvarden relief
Sista nattvarden relief
Sista nattvarden relief

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Sista nattvarden, polykromt bemålad relief, ca 58x120 cm
HISTORIK: Altartavla från Norra Unnarryds Kyrka

Ytskador

481252

2017-09-02