SAS 1950-tal Sport och affischkonst

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SCANDINAVIAN AIRLINES, SAS-The Global Airline, Premiär Nordpolen, T.Mandel, 1950-tal, Ervaco, grekisk text, vintageaffisch, ca 100x63 cm, Vintage

Hanteringsveck, smärre kantskador

481258

2017-11-21