Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SCANDINAVIAN AIRLINES, SAS-The Global Airline, Premiär Nordpolen, T.Mandel, 1950-tal, Ervaco, grekisk text, vintageaffisch, ca 100x63 cm, Vintage
Hanteringsveck, smärre kantskador
481258
2017-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här