SAS Otto Nielsen Sport och affischkonst
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SCANDINAVIAN AIRLINES - SOUTH AMERICA - OTTO NIELSEN (född 1916), vintageaffisch, 1960-tal, monogramsignerad i trycket, printed in Denmark by offset tryckt hos Andreasen & Sønner, Copenhagen, ca 100x62 cm, Vintage
Oramad, smärre kantslitage
481285
2017-11-21