SAS Otto Nielsen Sport och affischkonst

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SCANDINAVIAN AIRLINES - SOUTH AMERICA - OTTO NIELSEN (född 1916), vintageaffisch, 1960-tal, monogramsignerad i trycket, printed in Denmark by offset tryckt hos Andreasen & Sønner, Copenhagen, ca 100x62 cm, Vintage

Oramad, smärre kantslitage

481285

2017-11-21