Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TWA, FLY TWA GERMANY, William Ward Beecher, litografisk affisch (Litho.in USA), vintage, ca 102x64 cm,
Vintage
Oramad, kantskador
481287
2017-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här