Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGLAMPA, för utomhus, 1900-talets första del, metall med emaljerad skärm, glaskupa, längd från vägg ca 60 cm
Slitage,
481329
2017-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här