Ystad metall golvlampa

Ystad metall golvlampa
Ystad metall golvlampa
Ystad metall golvlampa
Ystad metall golvlampa
Ystad metall golvlampa
Ystad metall golvlampa

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPA METALL, 1900-talets första hälft, mässing med läderklädd stomme, märkt AJH, böjbar, höjd ca 150 cm

Bruksslitage, ej Ystad Metall

481334

2017-09-02