Howard Hodgkin
Klubbat för:
7 000 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
HOWARD HODGKIN (född 1932): Cardo´s Bar (Red)
mjukgrundsetsning med handkolorering, 1978, signerad HH, upplaga om 50 ex, numrerad på baksidan, 11,5 x 15,2 cm
Kuntoraportti
481346
Päivämäärä:
2017-09-28