Howard Hodgkin

Howard Hodgkin
Howard Hodgkin
Howard Hodgkin
Howard Hodgkin

Klubbat för:

7 000 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

HOWARD HODGKIN (född 1932): Cardo´s Bar (Red)
mjukgrundsetsning med handkolorering, 1978, signerad HH, upplaga om 50 ex, numrerad på baksidan, 11,5 x 15,2 cm

Kuntoraportti

481346

Päivämäärä:

2017-09-28