Tage Törning oljemålning

Tage Törning oljemålning
Tage Törning oljemålning
Tage Törning oljemålning
Tage Törning oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAGE TÖRNING, (född 1925): Hamnbild l, signerad Tage Törning, olja på duk, ca 65x54 cm

481348

2017-09-11