Hans Erik Eriksson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS-ERIK ERIKSSON (1921-1997): Fjällandskap höst, signerad Hans Erik Eriksson, olja på duk, 47x64 cm

Liten tryckskada

481364

2017-09-02