Vitrinskåp Louis XV-stil
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VITRINSKÅP, 1900-tal, Louis XV-stil, stenskiva,fanérat i mahogny, mässingsdetaljer, dekor av figurscen, invändigt textilklädd, höjd ca 159, 68x33 cm, nyckel finns
Invändig klädsel med slitage, märken
481375
2017-09-02