Vitrinskåp Louis XV-stil

Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VITRINSKÅP, 1900-tal, Louis XV-stil, stenskiva,fanérat i mahogny, mässingsdetaljer, dekor av figurscen, invändigt textilklädd, höjd ca 159, 68x33 cm, nyckel finns

Invändig klädsel med slitage, märken

481375

2017-09-02