Byst på piedestal

Byst på piedestal
Byst på piedestal
Byst på piedestal
Byst på piedestal
Byst på piedestal
Byst på piedestal
Byst på piedestal
Byst på piedestal
Byst på piedestal
Byst på piedestal
Byst på piedestal
Byst på piedestal

Klubbat för:

3 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, gjutmassa, BYST, 1900-tal, efter antiken, patinerad gips, höjd ca 90 resp. 68 cm

Kuntoraportti

Byst med slitage och skador

481385

Päivämäärä:

2017-09-02