Byst på piedestal
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, gjutmassa, BYST, 1900-tal, efter antiken, patinerad gips, höjd ca 90 resp. 68 cm
Kuntoraportti
Byst med slitage och skador
481385
Päivämäärä:
2017-09-02