Leonard Digris

Leonard Digris
Leonard Digris
Leonard Digris
Leonard Digris

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEONARD DIGRIS (f 1921): stilleben, olja på duk, signerad, ca 51x73 cm

481396

2017-09-08