Sixten Wahlgren gouache

Sixten Wahlgren gouache
Sixten Wahlgren gouache
Sixten Wahlgren gouache
Sixten Wahlgren gouache

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIXTEN WAHLGREN (1903-76): Motiv av Gamla stan, signerad S. Wahlgren, gouache på papper, ca 62x49 cm

Smärre ytskador

481420

2017-09-03